سرآمد پروژه

مشاوره جهت پایان نامه و پروژه های دانشجویی

پایان نامه و پروژه های دانشجویی

مشاوره جهت پایان نامه و پروژه های دانشجویی

خدمات دانشجویی گروه مشاوران سرآمد

مشاوره در انجام پایان نامه، پیاده سازی فصل 4، پروپوزال، سمینار، پاورپوینت جلسه دفاع، چاپ و صحافی، استخراج مقاله از پایان نامه، مقالات ISI، گزارش های کارآموزی و کارآفرینی، پروژه های برنامه نویسی و طراحی سایت، تحلیل های SPSS، تایپ و سازمان دهی مطالب، طراحی کارت ویزیت و سررسید به همراه چاپ و تحویل و... هر سفارش دیگری که مد نظر شما باشد.

تیم متخصص و حرفه ای

تیم تخصصی مشاوران سرآمد از کارشناسان نخبه و حرفه ای شامل دانشجویان دکترا و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر تشکیل یافته است. در ابتدا تمرکز گروه بر رشته های فنی مهندسی استوار بود و در ادامه فعالیت با توجه درخواست روز افزون رشته های انسانی همکاری با دانشجویان دکترای سایر دانشگاه های معتبر گسترش یافت. به لطف پروردگار هم اکنون برای هر رشته گروهی از کارشناسان وجود دارند که در صورت ترافیک پروژه ها و پایان نامه ها پاسخگوی شما دانشجویان عزیز باشیم.

چرا گروه مشاوران سرآمد؟

گروه مشاوران سرآمد فعاليتهاي خود را به صورت غير رسمي از سال ۱۳۸8 در حوزه کامپیوتر آغاز نمود، که به همت جمعي از فارغ التحصيلان دانشگاههاي معتبر کشور و پس از گذشت 6 سال فعاليت، در سال ۱۳94 با اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح به ثبت رسيد و به صورت رسمي فعاليتهاي خود را در دیگر حوزه های فنی مهندسی و نیز علوم پایه و علوم انسانی گسترش داد. گروه مشاوران سرآمد در طول فعالیت خود تا کنون مشاوره و آموزش نزدیک به 700 پایان‌نامه، پروپوزال و مقاله و پروژه کلاسی را با موفقیت به انجام رسانده است. هدف ما رهانیدن شما دانشجویان از سردرگمی ها و استرس انجام کار آن هم با قیمت های توافقی است. برای نیل به این هدف با بهترین کارشناسان از دانشگاه های معتبر در هر زمینه تخصصی همکاری داریم. شما بعد از قرارداد به صورت مستقیم با کارشناس در ارتباط خواهید بود. با گذشت زمان اعتماد روز افزون شما دانشجویان به ما اثبات کرد ،صداقت و امانت داری شرط کسب اعتماد شماست.

پشتیبانی پایان نامه

گروه مشاوران سرآمد متعهد است تا آخرین روز دفاع پایان نامه در کنار شما باشد و در طی مراحل انجام پایان نامه و پروپوزال تصحیحات احتمالی از جانب استاد راهنمای شما را اعمال کند. دانشجو در طی انجام پایان نامه به صورت مستقیم با کارشناس در ارتباط خواهد بود و از وضعیت انجام پایان نامه خود آگاه است. مشاوران سرآمد تعهد آموزش دارد؛ بدین معنی که در هر مرحله به شما در مورد پایان نامه آموزش داده خواهد شد.

عقد قرار داد

بعد از سپری شدن مراحل عقد قرار داد به صورت حضوری در محل موسسه و یا به صورت آنلاین، مشاورین شریف در کنار شما پایان نامه را مرحله به مرحله طبق بند های قرارداد و طی مدت زمان تعیین شده مشاوره و هزینه به صورت اقساطی دریافت خواهد شد. پایان نامه ها به نحوی انجام می شوند که امکان ارائه مقاله در کنفرانسهای داخلی و ژورنالهای تخصصی را داشته باشند. برای نیل به این هدف کارشناسان ما مقالات روز دنیا را زیر نظر دارند. ارائه خدمات و مشاوره رایگان بیش از عقد قرار داد همکاری، پاسخ گویی سریع، وجدان کاری، قیمت مناسب و رعایت حقوق دانشجو در پروژه ها از خصوصیات اعضای متخصص گروه مشاوران سرآمد می باشد.

توصیه های دوستانه

دانشجویان گرامی، ما تمام حساسیت های شما را درک میکنیم که بعد از چندین سال تحصیل و تلاش به مرحله ی انجام پایان نامه رسیده اید و انتظار دارد یک پایان نامه ی با کیفیت و عالی انجام شود و با نمره ی عالی دفاع کرده و برای مراتب بالاتر آماده شوید و نهایتا باید گفت که تیم سرآمد از تمام ظریفیت ها و تجربیات ارزنده خود استفاده می کند که این مهم برای شما حاصل شود. راهکارهایی که گروه مشاوران سرآمد پیشنهاد میکند تا دانشجویان خصوص انجام پایان نامه، پایان نامه ارشد، پایان نامه دکتری، مشاوره پایان نامه، انجام مقاله بهترین روند را داشته باشند و از استرس آنها کاسته شود و سرآمد با انرژی و آرامش بیشتر به دوستان خدمت کنند.

1- قبل از هر تصمیم گیری برای سپردن پایان نامه دانشجو تمام تحقیقات لازم را در خصوص موسسه مورد نظر انجام دهد

2- دانشجو باید سعی کند به قوانین و مسائلی که محقق مورد نظر به آنها میگویند خوب گوش دهد وبعد تصمیم گیری کند و در نهایت تمامی آن موارد را رعایت کند.

3- اعتماد و اطمینان مهمترین رکن در این قضیه می باشد بعد از قرار داد به محقق و موسسه اعتماد کنید.

4- از تماس و کنفرانس های غیر ضروری با محقق خودداری کنید زیرا این امر باعث میشود که هم وقت محقق گرفته شود و هم استرس شما زیاد شود.

5- دانشجو باید تمام همکاری لازم را با محقق در راستای کیفیت بیشتر برای انجام پایان نامه را انجام دهد تا بتوانیم نظم و سلیقه ی استاد راهنمای شما را به نظر و سلیقه ی محقق نزدیکتر کنیم.

6- دانشجو باید در تمام مراحل انجام پایان نامه با آرامش و خونسردی پیش رفته و همیشه سیاست همکاری و همفکری با موسسه و محقق خود را حفظ کند.

سفارش پروژه

سرآمد پروژه


Soma web

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرآمد ویرا مهندسان آریا می باشد

گروه برنامه نویسی ، طراحی و بهینه سازی سایت || SEO , Design , Develop || 2015 – 2023 Copyright © somaweb.ir || All Rights Reserved.